• Pzt - Cmt 08:00 - 19:00 Pazar Günü Kapalı
  • +903122601518 deva@devateknik.com
  • Sosyal Medya

Hansgrohe Servisi 

Hansgrohe Servisi,Montaj,Satış,Garantili,Teknik Servis,Yerinizde Orjinal Parça GarantiliHizmet Veriyoruz,

Takılan Parçalar Garantilidir Hemen Arayın Randevu Alın Devateknik.com

Gömme Rezervuar,Gömme Rezervuar Kumanda Panelleri,Plastik Rezervuar,Klozet Kapakları,Rezervuar İç Takımları,Flotörler

Yer Sifonları,Paslanmaz Çelik Süzgeçli Yer Sifonları,Paslanmaz Çelik Duş Süzgeçleri

Mutfak – Banyo Sifonları,Ankastre Stop Valfler,Körüklü Kada,Yedek Parça Hizmetleri Ankara

Gömme rezervuar ve sifon Yaşadığımız mekanlarda kullandığımız tuvaletlerin hijyenik olması için kurulması gereken ürünlerdendir. Bu ürünler Wc’lerin yapısı ve mimarisine göre duvarın dışında ve yukarıda olup bir zincir ile boşaltımı yapılan normal rezervuarlar (sifon) , klozetin arkasında fakat seramik su deposu dışarda olan tip rezervuarlar ve duvarın içinde olan gömme tip rezervuarlar olarak ayrılırlar.

Bu ürünlerde en önemli etken marka seçimi ve montaj kalitesidir. Belirli standartlarda üretimi yapılmış, Marka olarak garanti belgesini ve sertifikalarını sunan, kaliteli ürün almanız arıza riskini azaltır.

Aldıktan sonra montaj için de uzman bir firma bulmanız montajdan kaynaklı arıza risklerini en aza indirir. 

Rezervuar montajı ustalık ve deneyim gerektiren bir iştir. Rezervuar ve sifon montajı ustalık gerektiren bir iştir.

Teknolojinin gelişmesi ile gömme rezervuarlı klozetler artık banyolarımızın vazgeçilmezleri haline gelmiştir.Gömme rezervuar klozetler , eski tuvaletlere nazaran yerden yukarıda olduğundan daha sağlıklı ve daha hijyeniktir.

Rezervuar tamiri: Bu ankastre rezervuarlar duvar içersine montajlandığı için kaliteli bir markanın ürününü alıp montaj edilmelidir. Rezervuarı alırken, ileriki yıllarda yedek parça bulabilecek miyim? sorusu çok önemlidir.
Zira yedek parçasını bulamadığınız bir rezervuar, duvar ve fayanslarınızın kırılarak tamir edilmesine neden olabilir.


Devateknik.com Olarak gömme rezervuarların montajı , sifon değişimi boşaltma gurubu değişimi , ankastre musluk değişimi, Klozet arıza ve değişimi, Armatür arıza ve değişimi olarak bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Banyo ve WC tadilatlarınızda gömme rezervuar , sifon, rezervuar montajı, Armatür montajı, klozet montajı,banyo dolabı montajı konusunda garantili ve uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz. Fikir almak , Fiyat almak ve montaj yaptırmak için iletişim bölümünden veya telefon numarasıyla bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Created by: Deva Teknik