• Pzt - Cmt 08:00 - 19:00 Pazar Günü Kapalı
  • +903122601518 deva@devateknik.com
  • Sosyal Medya

Hakkımızda

Deva Teknik olarak yılların vermiş olduğu tecrübeyle siz değerli müşterilerimize kalite ve memnuniyetten ödün vermeden hizmet etmiş ve etmeye devam eden bir firma olmaktan gurur duyuyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve taleplerine hızlı ve çözüm odaklı yaklaşıp, profesyonel ve tecrübeli kadromuz ile hazır ve hizmetinizdeyiz.

Bien Banyo, Creavit, Kabinet, Ece Banyo, İsvea, S’tina Markalarının Yetkili Servisliğini yürütmekte olup,  İdeal Standard, Vitra, Artema, Jado, Serel, E.C.A, Siamp, Pucci, Rocakale, Valsir, Nkp, Bocchi, Turkuaz, Oliver, Hansgrohe, Geberit markalarının ve tüm vitrifiye, armatür, Duş kabin, duş teknesi, küvet, banyo dolabı ürünlerinin tedariği, servisi, montajı ve yedek parça hizmeti vermekteyiz. Ayrıca tüm bu markaların özel servis ve satış hizmetine sahibiz.

Piyasada ki yüksek fiyat veren, kalitesiz işçilik sergileyen, yetkili harici kişi ( usta ) ve kurumlardan uzak durmanızı sizlere hatırlatmayı borç bildiğimiz bu sektörde banyonuzu uzman ellere teslim etmenizi umut ediyoruz.
Banyonuzdaki tüm talep ve sorunlarınıza DEVA olmak için bizler buradayız.

Sağlıcakla..

Created by: Deva Teknik